Podpora klubu HC SLOVAN

Staňte sa aj Vy dôležitou súčasťou HC SLOVAN a podporujte svoj obľúbený klub nákupmi u obchodných partnerov! Práca na ďalšom rozvoji tímu, ale aj mladých nasledovníkov, je zárukou toho, že HC SLOVAN bude mať aj v budúcnosti kvalitných hráčov vo svojom mužstve. Váš obľúbený klub sa preto obzvlášť intenzívne sústredí na zotrvanie tímu v KHL a na rozvoj mladých hráčov.

Dorastenecký tím HC SLOVAN

Deti a mladiství v dorasteneckom tíme, ale aj skúsení tréneri pracujú každý deň na tom, aby zlepšovali hráčske kvality v tíme dorastencov a amatérov. Mnohé úspechy na turnajoch a majstrovstvách sú dôkazom tejto dobrej práce. K nej prispievajú nielen intenzívne tréningy doma v Bratislave, ale aj tréningové tábory do ma aj v zahraničí.

Podporovať rozvoj HC SLOVAN

Prácu, ktorá je dôležitá pre budúcnosť HC SLOVAN, môže jednoducho podporiť každý z vás. Stačí používať pri nákupoch HC SLOVAN Cashback Card a okrem pomoci klubu získavate výhody aj Vy osobne. Stačí sa zaregistrovať a získať HC SLOVAN Cashback Card a potom ju používať na nákupy v kamenných obchodoch aj online. HC SLOVAN podporíte až 1% zo sumy svojhonákupu a deje sa to automaticky. Vy sami získate Cashback až do výšky 5% a Shopping Points, ktoré môžete použiť na úžasné deals.

Zaregistrujte sa teraz a získajte HC SLOVAN Cashback Card, podporujte
HC SLOVAN svojimi nákupmi a profitujte aj Vy sami!