zoohit

zoohitID: 309000087

Deal vypršal!
Darček zadarmo k nákupu nad 19 EUR

Kliknite na "Použite zľavový kód!" a zobrazí sa stránka obchodného partnera. Zľavu si uplatníte vložením zľavového kódu v nákupnom košíku do poľa "Uplatniť zľavový kód".

Poznámka: Ponuka platí od 16.4. do 30.4.2018. Všetky informácie sú bez záruky a garancie!

Mimoriadne upozornenia
Vezmite prosím na vedomie, že reklamácia nezaevidovaného nákupu u tohoto obchodného partnera môže trvať až 4 týždne od dátumu uskutočnenia objednávky.

Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

zoohit
Akceptuje

zoohit.sk je jedným z najväčších slovenských internetových obchodov s potrebami pre domáce zvieratá, ktorý má v ponuke viac než 8000 produktov pre psov, mačky, ryby, hlodavce a vtáky.

Mimoriadne upozornenia:

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.