vivantis.sk

Škola volá!

Dostupnosť
21. 8. 2017 - 30. 9. 2017
Štýlové veci za super ceny.

Kliknite na "Použite zľavový kód!" a zobrazí sa stránka s ponukou.

Poznámka: Platí do 30.9.2017. Všetky informácie sú bez záruky a garancie!

vivantis.sk

Internetový obchod vivantis.sk je najväčším internetovým obchodom s fashion tovarom na Slovensku. Ponúka viac ako 29 000 produktov. Kozmetiku a produkty pre krásu, parfumy, hodinky, šperky, doplnky stravy a produkty pre zdravie, módne doplnky, oblečenie a obuv.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.