vivantis.sk

vivantis.skID: 309000115

Deal vypršal!
Užite si zľavy až do 72%.

Ponuka sa týka 1112 produktov! Nie je potrebné zadávať zľavový kód. Ponuka sa zobrazí automaticky po klinkutí na "Použite zľavový kód".

Poznámka: Výpredaj potrvá do 31.7.2017. Všetky informácie sú bez záruky a garancie!

Mimoriadne upozornenia
Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

vivantis.sk
Akceptuje

Internetový obchod vivantis.sk je najväčším internetovým obchodom s fashion tovarom na Slovensku. Ponúka viac ako 29 000 produktov. Kozmetiku a produkty pre krásu, parfumy, hodinky, šperky, doplnky stravy a produkty pre zdravie, módne doplnky, oblečenie a obuv.

Mimoriadne upozornenia:

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.