vivantis.sk

vivantis.skID: 309000115

Užite si zľavy až do 72%.

Ponuka sa týka 1112 produktov! Nie je potrebné zadávať zľavový kód. Ponuka sa zobrazí automaticky po klinkutí na "Použite zľavový kód".

Poznámka: Výpredaj potrvá do 31.7.2017. Všetky informácie sú bez záruky a garancie!

vivantis.sk

Internetový obchod vivantis.sk je najväčším internetovým obchodom s fashion tovarom na Slovensku. Ponúka viac ako 29 000 produktov. Kozmetiku a produkty pre krásu, parfumy, hodinky, šperky, doplnky stravy a produkty pre zdravie, módne doplnky, oblečenie a obuv.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.