zoohit

zoohitID: 309000087

Deal vypršal!
Získajte 3% Cashback a 3 Shopping Points za 100 EUR nákup na značky Sheba a Pedigree hneď teraz!

Rozmaznávajte svojho domáceho miláčika a užívajte si trojité benefity!

Poznámka: Platí na všetky produkty značiek Sheba a Pedigree. Pre produkty iných značiek platia klasické benefity – 1% Cashback & 1 Shopping Point za 100 EUR nákup.

Mimoriadne upozornenia
Vezmite prosím na vedomie, že reklamácia nezaevidovaného nákupu u tohoto obchodného partnera môže trvať až 4 týždne od dátumu uskutočnenia objednávky.

Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

zoohit
Akceptuje

zoohit.sk je jedným z najväčších slovenských internetových obchodov s potrebami pre domáce zvieratá, ktorý má v ponuke viac než 8000 produktov pre psov, mačky, ryby, hlodavce a vtáky.

Mimoriadne upozornenia:

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.