Kompava.skID: 309000073

Balenie 50% grátis

Už len 2 deň/dni!
Vyskúšajte ThermoFit - Spaľovač tukov.

Teraz ešte výhodnejšie.

Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z brutto hodnoty tovaru.

Kompava.sk

Vývoj, výroba a distribúcia doplnkov výživy, výživových doplnkov pre športovcov. Predaj tejpovacích pások, pevných, kinezio a dynamic. Predaj 100% ovocných štiav, nektárov, nápojov, drení a džemov. Tvorba nutričných plánov (individuálny, redukčný, liečebný, intolerantný) na základe analýzy organizmu. Diagnostika organizmu (voda, tuk, svalstvo, pH, bazálny metabolizmus, metabolický vek...). Konzultácie v oblasti výživy.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov Lyoness. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.