vivantis.skID: 309000115

K vybraným produktom na Vivantis.sk dostanete darček.

K vybraným produktom na Vivantis.sk dostanete darček - miniatúru denného intenzívneho krému Revitalift Laser X3.

vivantis.sk

Internetový obchod vivantis.sk je najväčším internetovým obchodom s fashion tovarom na Slovensku. Ponúka viac ako 29 000 produktov. Kozmetiku a produkty pre krásu, parfumy, hodinky, šperky, doplnky stravy a produkty pre zdravie, módne doplnky, oblečenie a obuv.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov Lyoness. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.