OTTO

OTTOID: 309000107

Stačí zadať kód a zľava sa aktivuje.

Poznámka: Všetky informácie sú bez záruky a garancie.

Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z brutto hodnoty tovaru.

OTTO

V internetovom obchode OTTO nájdete všetko, čo sa týka módy a interiérového dizajnu.Doprava zadarmo pri objednávke nad 85 Eur. Pri objednávke za menej ako 85 Eur sa dopravné náklady budú líšiť v závislosti od spôsobu platby, začínajúc od 4,25 Eur. Spoznajte vysokú kvalitu našich produktov a našich služieb. Užite si nezabudnuteľný zážitok z nakupovania a vyberte si z módy, športu a bytových doplnkov.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.