Mall.sk

Mall.skID: 309000024

V nedeľu 28.5. bude svetový deň hrania. Vychutnajte si špeciálne ceny pri tejto príležitosti!

Poznámka: Ponuka platí do 30.6.

Dôležité: Vezmite prosím na vedomie, že tento obchodný partner neposkytuje členskú výhodu na produkty z kategórie: Elektronika – Televízory ( LED TV, LCD TV, 3D TV, Smart TV); PC, kancelária ( PC, notebooky, tablety, monitory); Auto-moto.

V prípade ďalších otázok kontaktujte, prosím, priamo naše servisné centrum!

Mall.sk

Internetový obchod so širokou ponukou tovaru, ktorý splní priania celej vašej rodine.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.