Mall.sk

Mall.skID: 309000024

Čaká na vás kopa zaujímavých ponúk. Pripravte sa na leto a užívajte si zľavy!

Zľavový kód nie je potrebný. Stačí kliknúť na "Použite zľavový kód!" a otvorí sa stránka s ponukou.

Poznámka: Akcia platí do konca júla. Všetky informácie sú bez záruky a garancie!

Dôležité: Vezmite prosím na vedomie, že tento Obchodný partner neposkytuje členskú výhodu na produkty z kategórie: Elektronika – Televízory ( LED TV, LCD TV, 3D TV, Smart TV); PC, kancelária ( PC, notebooky, tablety, monitory); Auto-moto.

V prípade ďalších otázok kontaktujte, prosím, priamo Lyoness Servicecenter!

Mall.sk

Internetový obchod so širokou ponukou tovaru, ktorý splní priania celej Vašej rodine.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.