Mall.skID: 309000024

Veľký predsezónny výpredaj v Mall.

Už len 2 deň/dni!
Využite zľavy až do 60%.

Poznámka: Akcia platí do 30.4.2017. Všetky informácie sú bez záruky a garancie.

Dôležité: Vezmite prosím na vedomie, že tento Obchodný partner neposkytuje členskú výhodu na produkty z kategórie: Elektronika – Televízory ( LED TV, LCD TV, 3D TV, Smart TV); PC, kancelária ( PC, notebooky, tablety, monitory)

V prípade ďalších otázok kontaktujte, prosím, priamo Lyoness Servicecenter!

Mall.sk

Všestranný online obchod pre takmer všetky priania

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov Lyoness. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.