Fitness-store.sk

Fitness-store.skID: 309000211

Zľava na všetko + doprava zdarma

Kliknite na "Použite zľavový kód!" a zobrazí sa stránka obchodného partnera. Zľavu si uplatníte vložením zľavového kódu v nákupnom košíku do poľa "Uplatniť zľavový kód".

Poznámka: Ponuka platí do 30.4.2018. Všetky informácie sú bez záruky a garancie!

Fitness-store.sk

FITNESS-STORE.sk je jediný špecializovaný e-shop na fitness hardware v SR.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.