ASTRATEX.skID: 309000174

Vyskúšajte nášho nového online obchodného partnera ASTRATEX.sk a ušetrite ešte viac!

Poznámka: Všetky informácie sú bez záruky a garancie.

ASTRATEX.sk

Astratex sa predaju tovaru cez internet venuje už od roku 2000, kedy e-shop fungoval ako doplnok klasického zásielkového obchodu so spodnou bielizňou. Od roku 2005 predávame čisto len na internete.

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov Lyoness. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. Lyoness neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a Lyoness neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.