4Home.sk

4Home.skID: 309000185

Deal vypršal!
Zľava 5%

Kliknite na "Použite zľavový kód!" a zobrazí sa stránka obchodného partnera. Zľavu si uplatníte vložením zľavového kódu v nákupnom košíku do poľa "Uplatniť zľavový kód".

Poznámka: Ponuka platí do 31.12.2018. Všetky informácie sú bez záruky a garancie!

Mimoriadne upozornenia
Chceli by sme vás upozorniť, že členské výhody (Cashback a Shopping Points) sú vyplácané spoločnosťou Cashback World. V prípade nejasností s online nakupovaním sa obráťte na našu kanceláriu NEKONTAKTUJTE priamo online partnera!

Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

4Home.sk
Akceptuje

Všetko pre váš domov!

Mimoriadne upozornenia:

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.