4Home.sk

Dostupnosť
7. 8. 2018 - 26. 8. 2018
Zľavy na domáce spotrebiče

Zľavový kód nie je potrebný. Po kliknutí na "Použite zľavový kód!" sa zobrazí stránka s ponukou.

4Home.sk

Všetko pre váš domov!

Táto ponuka platí len pre nákupy u obchodných partnerov. Obsah ponuky tvorí náš obchodný partner. myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za aktuálnosť, obsahovú správnosť, použitý obrazový materiál, úplnosť a chyby v ponuke. Za získanie a použitie dealu je zodpovedný člen a myWorld Slovakia, s.r.o. neručí za dealy, ktoré sa člen rozhodne použiť.