6. 8. 2018

Získajte späť časť z ceny zakúpenej permanentky!

Nenechajte si ujsť túto sezónu s vaším obľúbeným klubom! Vyberte si svoje miesto, z ktorého budete sledovať každý zápas v novej sezóne.

Nezabúdajte, že vďaka programu HC SLOVAN Cashback Card môžete dostať naspäť časť z ceny zakúpenej permanentky. Postup "Ako získať Cashback" nájdete online alebo v špeciálnom vydaní POWERPLAY magazínu, ktoré dostanete k permanentke.

Dostanete naspäť 3% Cashback a 1 Shopping Point, ktorý môžete využiť na aktiváciu atraktívnych zliav od našich obchodných partnerov - Shopping Point Deals. Navyše 1% z každého nákupu pôjde na podporu mladých talentov HC SLOVAN!

Nové permanentky si ešte stále môžete zakúpiť cez Ticketportal.

Podrobnejšie informácie o predpredaji permanentiek na sezónu 2017/2018 nájdete na webe HC SLOVAN.