26. 6. 2017

Získaj späť časť z ceny zakúpenej permanentky!

Nenechaj si ujsť túto sezónu s tvojím obľúbeným klubom! Vyber si svoje miesto, z ktorého budeš sledovať každý zápas v novej sezóne.

Nezabúdaj, že vďaka programu HC SLOVAN Cashback Card môžeš dostať naspäť časť z ceny zakúpenej permanentky. Postup "Ako získať Cashback" nájdeš na letáku v krabičke s permanentkou alebo online.

Dostaneš naspäť 3% Cashback a 1 Shopping Point, ktorý môžeš využiť na aktiváciu atraktívnych zliav od našich obchodných partnerov - Shopping Point Deals. Navyše 1% z každého nákupu pôjde na podporu mladých talentov HC SLOVAN!

Nové permanentky si ešte stále môžeš zakúpiť cez Ticketportal.

Podrobnejšie informácie o predpredaji permanentiek na sezónu 2017/2018 nájdeš na webe HC SLOVAN.