27. 3. 2017

Program MotoGP™ Cashback je spustený!

Už v roku 2016 sponzorovala Lyoness MotoGP™ preteky v Spielbergu (AT), Brne (CZ) a Aragone (ES). V sezóne 2017 bude naša spolupráca ešte intenzívnejšia. Program MotoGP™ Cashback odteraz prináša fanúšikom MotoGP™ aj atraktívne výhody pri nakupovaní!

Oficiálny štart programu prebehol na tlačovej konferencii v rámci začiatku sezóny v Katare 24. marca 2017. Fanúšikovia motošportu z Rakúska, Španielska, Talianska, Českej Republiky a Spojeného kráľovstva môžu už teraz využívať web MotoGP-Cashback.com vo vlastných jazykoch. Záujemcovia sa môžu na tomto webe registrovať a profitovať z nákupov u obchodných partnerov programu MotoGP Cashback. V nasledujúcich týždňoch bude webstránka spustená aj v nemeckom, maďarskom, slovinskom, portugalskom a slovenskom jazyku. Pre ostatné krajiny ju spustíme v priebehu nasledujúcich dvoch rokov. Fanúšikovia MotoGP™ sa však už teraz môžu predbežne registrovať na MotoGP-Cashback.com. Do spustenia stránky v ich jazykovej verzii môžu nakupovať cez Lyoness.com a tešiť sa z Cashbacku a Shopping Points.

Tím programu MotoGP™ Cashback bude na pretekoch MotoGP™ v Mugelle, Barcelone, Brne, Spielbergu a Misane. Aj tu sa môžu návštevníci registrovať rýchlo a jednoducho a stať sa súčasťou programu Cashback.

Zistiť viac!