TAKTO PROFITUJETE S HC SLOVAN CASHBACK CARD

V rámci programu HC SLOVAN Cashback Programm je zábava pri nakupovaní na prvom mieste. HC SLOVAN preto ponúka tie správne možnosti nakupovania u obchodných partnerov po celom svete tak, aby si každý nakupujúci našiel to svoje.

Aký typ nakupujúceho ste?
HC SLOVAN Cashback Card: jedna karta, všetky odvetvia, množstvo výhod
Online Shopping: využite rozmanitú ponuku online obchodných partnerov
Poukážky: množstvo poukážok, ktoré môžete použiť u obchodných partnerov

HC SLOVAN Cashback Card

Funguje to celkom jednoducho: stačí predložiť HC SLOVAN Cashback Card pri platení u obchodných partnerov a Cashback ani Shopping Points Vám neujdú. Zároveň podporujete aj samotný HC SLOVAN. HC SLOVAN Cashback Card funguje ako ktorákoľvek iná zákaznícka karta, avšak s jedným rozdielom: naša karta Vám vráti peniaze z každého Vášho nákupu, Shopping Points a istotu, že svojimi nákupmi pomáhate svojmu obľúbenému tímu!
Pozrite si stránku cashback.hcslovan.sk a nájdite obchodných partnerov, ktorí akceptujú HC SLOVAN Cashback Card. Pri vyhľadávaní môžete nastaviť filtre a prispôsobiť vyhľadávanie. Nájdete zoznam HC SLOVAN Cashback Card obchodných partnerov, a teda ihneď viete, kde môžete použiť svoju HC SLOVAN Cashback Card, získavať Cashback a zbierať Shopping Points.

VAŠA HC SLOVAN CASHBACK CARD

Ako sa dostanete k svojej HC SLOVAN Cashback Card? Možností je niekoľko. Prihláste sa na stránke cashback.hcslovan.sk pomocou svojich prihlasovacích údajov a Vaša HC SLOVAN Cashback Card nájdete v profile. Môžete si ju vytlačiť alebo ju použiť u obchodného partnera v digitálnej forme na smartfóne. Ak ste sa do programu HC SLOVAN Cashback zaregistrovali online, pošleme Vám HC SLOVAN Cashback Card ako bežnú zákaznícku kartu na adresu, ktorú ste uviedli. Ak ste dostali registračný leták, ktorý ste použili na objednanie HC SLOVAN Cashback Card, potom už takúto kartu máte a môžete ju používať pri nakupovaní. Ak leták nemáte a želali by ste si dostať HC SLOVAN Cashback Card hneď pri registrácii, navštívte fanshop HC SLOVAN počas otváracích hodín. HC SLOVAN Cashback Card môžete získať automaticky aj pri zakúpení vstupenky na domáce zápasy - Cashback, Shopping Points a podpora Vášho obľúbeného klubu sú samozrejmosťou!

Online Shopping

Na stránke cashback.hcslovan.sk nájdete množstvo online obchodných partnerov, ktorí splnia prakticky každé Vaše želanie. Prihláste sa a použite filter, aby ste si vyhľadali online obchodného partnera. Zo zoznamu obchodných partnerov sa potom vyberte svoj obľúbený online shop a môžete nakupovať 24 hodín denne!

Nezmeškajte Cashback ani Shopping Points a podporujte ďalší rozvoj a prácu HC SLOVAN, a to všetko pohodlne z domu a kedykoľvek!

V každom prípade je dôležité, aby ste do online shopu vstúpili cez link na webovej stránke cashback.hcslovan.sk. Len takto získate okrem produktov, ktoré ste si chceli zakúpiť, aj svoje výhody a zároveň podporiť klub. Mnohé online obchody ponúkajú aj špeciálne akcie, ktoré pre Vás znamenajú ďalšie odmeny za nákup. Pozrite si menu „Deals & akcie“ na stránke cashback.hcslovan.sk!

POUKÁŽKY

Zakúpte si poukážky od niektorého z obchodných partnerov v rámci programu HC SLOVAN Cashback a hneď pri nákupe získate Cashback a Shopping Points. Poukážky máme pripravené v predajnom mieste - vo fanshope HC SLOVAN alebo v Lyoness Slovensko. Ktorí obchodní partneri ponúkajú poukážky? Prezrite si zoznam obchodných partnerov na cashback.hcslovan.sk, použite filtrovanie, aby sa zobrazili poukážkoví obchodní partneri a získajte prehľad.

Predajné miesta poukážok:
Fanshop HC SLOVAN, Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava;
Lyoness Slovakia s.r.o, Ul. Einsteinova 25, 85101 Bratislava

TIP:

Chcete niekoho potešiť? Darujte poukážku! Ešte nikdy nebolo také jednoduché potešiť seba a iných: dostanete Cashback a Shopping Points, pomôžete klubu HC SLOVAN a zároveň máte pripravený pre svojich blízkych pekný darček!

bubbles