VAŠE VÝHODY PRI NAKUPOVANÍ S HC SLOVAN CASHBACK CARD

Myslíme si, že nakupovanie by Vás jednoducho malo baviť! Ak ste súčasťou programu HC SLOVAN Cashback, profitujete pri nákupoch dvojnásobne a podporujete zároveň ďalší rozvoj Vášho obľúbeného klubu. Cashback, Shopping Points a podpora HC SLOVAN patria k programu HC SLOVAN Cashback – sú to bezplatné výhody pri nakupovaní, ktoré Vám v tejto forme nedá nikto iný!

CASHBACK – PENIAZE SPÄŤ ZA KAŽDÝ NÁKUP*

Máme viac než 54 000 obchodných partnerov a 300 000 Cashback Points. Vyberte si niektorého z nich, využite produkty alebo služby, a za každý nákup dostanete peniaze späť. Je jedno, ktorý z prostriedkov použijete - Cashback Card, poukážky alebo nakupujete online – späť dostanete až 5% zo sumy nákupu, ktorú Vám pripíšeme ako Cashback! Keď za Cashback nazbierate 10 euro, pošleme Vám peniaze na Váš osobný bankový účet. Je celkom jednoduché získať späť peniaze za Vaše nákupy – a to vždy, keď nakupujete s nami! Ak chcete vedieť, koľko Cashbacku ste už nazbierali, pozrite si vo svojom profile.

Nakupovať teraz!

SHOPPING POINTS – PRI KAŽDOM NÁKUPE ŠETRÍTE DVAKRÁT!

Za svoje nákupy uskutočnené v rámci programu HC SLOVAN Cashback dostanete okrem Cashbacku aj Shopping Points. Vo svojom profile ich nájdete jednoducho – v časti „Moje Shopping Points“ a môžete ich použiť u obchodných partnerov na Shopping Point Deals.

Vaše plus za používanie Shopping Points predstavujú atraktívne zľavy na produkty, ktoré si vyberiete. To znamená, že dostanete výrazne výhodnejšiu cenu a pri nakupovaní ušetríte naozaj kopu peňazí!

Shopping Points dostávate nielen za nákupy u obchodných partnerov, ale aj ako odmenu za Vaše aktivity. Prvé tri Shopping Points na deals získate ako darček na privítanie bezprostredne po registrácii do programu HC SLOVAN Cashback Card. Neváhajte a prihláste sa ešte dnes! Okrem toho existuje ešte niekoľko ďalších možností ako nazbierať Shopping Points. Nechajte sa prekvapiť!

Nájsť deals!

PRÍKLAD:

Váš kaderník ponúka v „Shopping Point Deals“ na stránke cashback.hcslovan.sk nasledujúci deal: dámsky strih bude stáť namiesto 25 iba 15 euro, ak sa rozhodnete použiť u obchodného partnera 2 Shopping Points. To znamená, že za Shopping Points Vám obchodný partner odráta 10 euro za službu a za 15 euro, ktoré zaplatíte, máte opäť Cashback a Shopping Points. Samozrejme, aj v tomto prípade podporujete samotný klub.

INSIDER-TIP:

Existuje ešte niekoľko ďalších možností ako nazbierať ďalšie Shopping Points. Ak počas prvých 30 dní po registrácii nakúpite u obchodného partnera a použijete HC SLOVAN Cashback Card, darujeme Vám jeden Shopping Point ako bonus.

PODPORA PRE HC SLOVAN

Z nákupov s HC SLOVAN Cashback Card profitujete nielen Vy, ale aj samotný HC SLOVAN! Každý nákup, ktorý uskutočníte v rámci programu HC SLOVAN Cashback, pomáha aj ďalšiemu rozvoju Vášho obľúbeného klubu; až 1% z nákupu smeruje do klubu – automaticky, nič vás to nestojí!

Okrem profesionálneho družstva sa prostriedky použijú aj na podporu mladších tímov. Všetko vďaka tomu, že za nákupy dostávate Cashback a Shopping Points. Skúsení tréneri a mentori pracujú každodenne s mladými talentovanými hráčmi a pripravujú ich na cestu o profesionálneho družstva. Pravidelne organizujú tréningové tábory doma aj v zahraničí, zúčastňujú sa na majstrovstvách a turnajoch. Čím vyšší Cashback a čím viac Shopping Points nazbierate, tým viac môže použiť klub na svoje aktivity!

* u obchodných partnerov