ZAREGISTRUJTE SA BEZPLATNE A ZÍSKAJTE HC SLOVAN CASHBACK CARD

HC SLOVAN Vám ponúka jednoduchú možnosť bezplatne sa registrovať a využívať výhody HC SLOVAN Cashback Card.

AKO SA ZAREGISTRUJEM?

ZAREGISTRUJTE SA ONLINE A ZÍSKAJTE 3 SHOPPING POINTS AKO DARČEK

Stačí, ak vyplníte online registračný formulár a údaje potvrdíte. Potom dostanete e-mail s aktivačným linkom, aby ste mohli registráciu dokončiť. Hneď po ukončení registrácie nájdete svoju digitálnu HC SLOVAN Cashback Card na cashback.slovan.sk, môžete si ju vytlačiť alebo ju použiť na smartfóne.

Ak už svoju HC SLOVAN Cashback Card máte z letáka, môžete ju prepojiť so svojím účtom v sekcii „Môj profil – moje karty“. Ak ešte nemáte HC SLOVAN Cashback Card, pošleme Vám ju, keď úspešne ukončíte registráciu.

 

VO FANSHOPE HC SLOVAN ALEBO PRI ZAKÚPENÍ KARTY

Popri online registrácii máte aj možnosť registrovať sa vo fanshope HC SLOVAN a získať HC SLOVAN Cashback Card. Kartu si môžete zobrať hneď so sebou. To isté platí v prípade zakúpenia vstupeniek na štadióne. Keď si kúpite kartu na niektorý zo zápasov, môžete sa ihneď registrovať a dostanete svoju HC SLOVAN Cashback Card, ktorá slúži aj ako vstupenka. Aj v týchto prípadoch dostanete e-mail s aktivačným linkom, aby ste registráciu dokončili.


E-MAILOM ALEBO POŠTOU

Ak ste dostali leták s HC SLOVAN Cashback Card a registračným formulárom, potom môžete poslať vyplnený formulár aj poštou alebo e-mailom na adresu service.hcslovan spam@gohere.go cashback.net a my Vás zaregistrujeme. Aktivačný link však už musíte potvrdiť samostatne. Registráciu ukončíte kliknutím na link v e-mailovej správe.PRIHLÁSENIE JE VŽDY BEZPLATNÉ.
PRIHLÁSTE SA A ZÍSKAJTE VÝHODY VĎAKA HC SLOVAN CASHBACK CARD!
* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.