NAJLEPŠIE AKCIE PRE VÁS!

Peniaze späť za každý nákup – to je jedna z možností ako za nákupy v rámci programu HC SLOVAN Cashback šetriť peniaze pri nakupovaní. Vďaka exkluzívnym akciám a Shopping Point Deals obchodných partnerov získate okrem Cashbacku a Shopping Points aj veľa ďalších rôznych zliav.
EXKLUZÍVNE AKCIE

Obchodní partneri ponúkajú používateľom HC SLOVAN Cashback Card neustále exkluzívne akcie. Vďaka tomu môžete za nákupy u obchodných partnerov získavať Cashback a Shopping Points a okrem toho šetriť peniaze priamo pri nakupovaní. V neposlednom rade svojimi nákupmi podporujete ďalší rozvoj HC SLOVAN. Aktuálne akcie nájdete v menu „Deals & akcie“. Takto jednoducho to funguje – šetriť, získavať Cashback a Shopping Points je jednoduché!

Nakupovať teraz!

Laufend exklusive Aktionen mit dem SK Rapid Cashback Programm

AKCIE OBCHODNÝCH PARTNEROV

V menu „Deals & akcie“ sa vždy dozviete o najaktuálnejších novinkách, o ďalších akcie a ponuky u obchodných partnerov. Neustále objavujete nové možnosti šetrenia za nákupy s HC SLOVAN Cashback Card, a teda niečo navyše ku Cashbacku a Shopping Points.

Nakupovať teraz!

Shopping Point Deals

Obchodní partneri pre Vás majú viacero možností, ako využiť či zhodnotiť nazbierané Shopping Points. Môžete ich použiť na exkluzívne Shopping Point Deals a ušetriť tak ešte viac peňazí. V menu „Deals & akcie“ nájdete všetky aktuálne Shopping Point Deals.

Nakupovať teraz!
Exklusive Shopping Point Deals mit dem SK Rapid Cashback Programm
* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.