Všeobecné otázky

HC SLOVAN Cashback Program

HC SLOVAN ponúka spolu so svojím zlatým partnerom Lyoness všetkým členom programu HC SLOVAN Cashback bezplatnú a nezáväznú možnosť získavať množstvo výhod za svoje nákupy a zároveň podporovať rozvoj samotného klubu. Členovia programu HC SLOVAN Cashback dostávajú za svoje nákupy u obchodných partnerov Cashback až do výšky 5% zo sumy nákupu a k tomu aj Shopping Points, ktoré môžu použiť na Shopping Point Deals u obchodných partnerov. Až 1% zo sumy nákupu poputuje späť do HC SLOVAN na ďalší rozvoj klubu.
Spoločnosť Lyoness – zlatý partner HC SLOVAN – bola založená v roku 2003. Stala sa jedným z najväčších nákupných spoločenstiev a zároveň zákazníckym programom. Mottom spoločnosti je dostávať „Peniaze späť z každého nákupu“. Členovia Lyoness teda za svoje nákupy u obchodných partnerov dostávajú Cashback. Na základe tejto dlhoročnej skúsenosti je Lyoness ozajstným expertom v oblasti budovania vzťahov so zákazníkmi vďaka Cashbacku – nielen v Rakúsku, ale v ďalších 46 krajinách po celom svete. Obchodní partneri profitujú s Lyoness, pretože členovia ich vyhľadávajú, aby u nich mohli nakupovať. Členovia Lyoness získavajú výhody pri nakupovaní, a to pri každom nákupe. Ide o výhody vo forme Cashbacku a Shopping Points. Takto si Lyoness buduje vzťahy so zákazníkmi.

Lyoness ako prevádzkovateľ HC SLOVAN Cashback Card prináša presne toto rozsiahle know-how vo forme programu HC SLOVAN Cashback. Takto profitujú z výhod pri nakupovaní výhod pri nakupovaní podporujú rozvoj klubu HC SLOVAN.

Pre Lyoness je mimoriadne dôležité ponúkať výhody zákazníckeho programu aj regionálnym malým a stredným podnikom a takto ich posilniť. V programe HC SLOVAN Cashback sa nájdu tisícky malých a stredných podnikov, v ktorých akceptujú HC SLOVAN Cashback Card operated by Lyoness. Každý člen programu, ktorý nakupuje u malých alebo stredne veľkých partnerov zo zoznamu obchodných partnerov, prispieva k posilneniu našich domácich obchodníkov.

HC SLOVAN Cashback Programm operated by Lyoness má prinášať fanúšikom HC SLOVAN jedinečné výhody a podporovať ďalší rozvoj HC SLOVAN. Aby sme tak mohli urobiť naplno, potrebujeme zopár údajov od účastníkov. Slúžia nám na správne zaúčtovanie a vyplatenie výhod pri nakupovaní. V nijakom prípade ich nebudeme poskytovať tretím osobám. Ochrana údajov je v Lyoness na prvom mieste.
Každým svojím nákupom u niektorého z 50 000 obchodných partnerov po celom svete. Z týchto nákupov putuje až 1% na podporu klubu. Okrem toho môžete na podporu klubu presmerovať aj nazbieraný Cashback, ktorý by ste za bežných okolností dostali na Váš bežný bankový účet. Presmerovanie sa dá nastaviť v osobnom profile v časti Moje výhody.
Na jednej strane napomáhate zotrvaniu klubu HC SLOVAN v KHL. Na strane druhej prostriedky použijeme na rozvoj mládežníckych klubov, ktorí potrebujú svojich trénerov, chodia do tréningových táborov doma aj v zahraničí. V neposlednom rade prostriedky poslúžia na pravidelnú účasť na národných aj medzinárodných turnajoch.

Výhody pri nakupovaní

  1. Dostávate späť až 5% zo sumy nákupu v online shopoch alebo u niektorého z 50 000 obchodných partnerov kdekoľvek na svete. Keď máte na svojom výplatnom konte aspoň 10 euro, suma putuje priamo na Váš bežný bankový účet.
  2. Zbierate aj Shopping Points a môžete ich použiť na atraktívne deals (ponuky) u obchodných partnerov. Predstavujú teda ďalšiu výhody pri Vašich každodenných nákupoch.
  3. Z každého takéhoto nákupu u obchodného partnera posielame až 1% sumy za nákup na podporu klubu HC SLOVAN.
Cashback posielame vždy v utorok na bankové účty našich členov. Predpokladom je, že na výplatnom konte máte aspoň 10 euro a vo svojom osobnom profile na webstránke cashback.hcslovan.sk ste vložili svoje bankové údaje. Vo svojom osobnom profile nájdete aj prehľad všetkých Vašich nazbieraných výhod.
Až 5% Cashback máme pre Vás za každý nákup u niektorého z 50 000 obchodných partnerov. Máte tri možnosti:
  • HC SLOVAN Cashback Card: nakúpite u niektorého z obchodných partnerov, ktorí akceptujú HC SLOVAN Cashback Card a kartu predložíte pri platení. Za takýto nákup sa Vám pripíšu výhody. Obchodní partneri, ktorí akceptujú HC SLOVAN Cashback Card, sa nachádzajú v zozname – stačí použiť funkciu vyhľadávania.
  • Online Shopping: vyhľadajte svojho obľúbeného online obchodného partnera a kliknite na možnosť "Nakupovať online!". Potom Vás systém presmeruje do online shopu obchodného partnera, kde môžete nakúpiť. Ak nie ste prihlásený na cashback.hcslovan.sk, systém Vás vyzve, aby ste sa prihlásili pomocou svojich prihlasovacích údajov. Dôležité: nezatvárajte online shop obchodného partnera počas nakupovania, inak nebudeme môcť Vaše výhody správne zaúčtovať.
  • Poukážky: Niektorí obchodní partneri programu HC SLOVAN Cashback ponúkajú na nákupy aj poukážky a Vy už pri ich zakúpení získavate Cashback, Shopping Points plus podporujete klub. Poukážky si môžete zakúpiť v predajných miestach programu HC SLOVAN Cashback vo fanshope HC SLOVAN alebo v Lyoness Slovensko. Ak chcete nájsť zoznam poukážkových obchodných partnerov v rámci programu HC SLOVAN Cashback, pozrite si ho na stránke cashback.hcslovan.sk s funkciou filtrovania – vyberte možnosť "Poukážky".
HC SLOVAN Cashback Card funguje ako ktorákoľvek iná zákaznícka karta. Ak nakupujete u obchodných partnerov, jednoducho predložte HC SLOVAN Cashback Card pri platení a pripíšu sa Vám Cashback a Shopping Points. 1% sumy z nákupu venujete na podporu klubu HC SLOVAN.
Získať výhody pri online nákupoch je tiež úplne jednoduché. Prihláste sa na stránke cashback.hcslovan.sk a vyberte si cez funkciu vyhľadávania svojho obľúbeného online obchodného partnera. Potom kliknite na shop a vyberte možnosť "Nakupovať online!". Systém Vás presmeruje na stránku samotného online shopu a nakupujete celkom normálne tak, ako ste zvyknutí. Dôležité: nezatvárajte online shop obchodného partnera počas nakupovania, inak nebudeme môcť Vaše výhody správne zaúčtovať.
Shopping Points predstavujú dodatočnú výhodu ku Cashbacku – dostávate ich automaticky pri každom nákupe u obchodného partnera. Nazbierané Shopping Points sa dajú použiť na Shopping Point Deals, ktoré ponúkajú obchodní partneri. Pri využití ponuky sú pre Vás pripravené veľkorysé zľavy.
Prihláste sa na stránku cashback.hcslovan.sk, v menu vyberte možnosť "Deals & akcie" a prejdite na bod "Shopping Point Deals". Tu môžete vyhľadať deal, ktorý sa Vám páči. Potom naň jednoducho kliknite a zobrazí sa presný opis. Ak ho chcete získať, kliknite na možnosť, ktorá hovorí o použití Shopping Points a deal sa prehrá do Vášho profilu - sekcia "Moje deals". Vytlačte si ho, vezmite so sebou k obchodnému partnerovi alebo ho použite priamo namieste na smartfóne a získate zľavu.
Svoj Cashback aj Shopping Points, a tiež príspevok do klubu HC SLOVAN nájdete kedykoľvek v sekcii "Moje výhody".
Stačí vojsť do svojho profilu a kedykoľvek tam nájdete zoznam výhod; nachádzajú sa v sekcii "Moje nákupy".
Snažíme sa, aby ste vždy dostali výhody za svoje nákupy, aj keď nákup nebol nahratý ihneď. Ak Váš nákup v prehľade nenachádza ani po 48 hodinách, a teda ho nevidíte v zozname "Moje nákupy", obráťte sa na HC SLOVAN Cashback Card Service Hotline. Pripravte si faktúru, potvrdenie o objednávke a potvrdenie o platbe. Reklamovať môžete do troch mesiacov po vykonaní nákupu. Neskoršie reklamácie už online shopy neprijímajú, a teda sa nákupy ani nedajú nahrať dodatočne.
Jednoducho kartu prepojte so svojím účtom. Vstúpte do svojho profilu - sekcia „Moje karty“ a kliknite na „Priradiť ďalšiu kartu“.
Zakúpte si poukážky vybraného obchodného partnera v predajnom mieste poukážok vo fanshope HC SLOVAN alebo v Lyoness Slovensko a získajte hneď Cashback, Shopping Points a podporujte klub. Zakúpené poukážky si vezmite so sebou, keĎ idete nakupovať a použite ich pri platení.

Bezplatná registrácia do programu HC SLOVAN Cashback

Stačí kliknúť na „Bezplatne registrovať“ a vyplniť formulár. V prípade, že ste už dostali HC SLOVAN Cashback Card, vpíšte do formuláru čiarový kód. Keď sú všetky polia vyplnené, kliknite na „Ďalej“ a dostanete e-mail s aktivačným linkom. Kliknite na link, aby ste registráciu dokončili. Potom Vám bezplatne zašleme HC SLOVAN Cashback Card bezplatne, ak ju ešte nemáte.

Okrem toho existuje aj možnosť registrovať sa vo fanshope HC SLOVAN alebo pri zakúpení vstupenky na domáce zápasy pomocou HC SLOVAN Cashback Card. Aj v tomto prípade dostanete e-mail s aktivačným linkom, pomocou ktorého registráciu dokončíte. Ak ste sa registrovali pomocou letáku s HC SLOVAN Cashback Card, môžete ho alternatívne vyplniť ako online registráciu a poslať ho poštou alebo e-mailom na service.hcslovan@cashback.net a my sa o registráciu postaráme. Následne Vám pošleme e-mail s aktivačným linkom.
Ak ste sa zaregistrovali online a ešte nemáte HC SLOVAN Cashback Card, pošleme Vám ju niekoľko dní po registrácii poštou na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii.

Ak už HC SLOVAN Cashback Card máte, ale zabudli ste uviesť pri registrácii čiarový kód, kartu si jednoducho iba prepojte so svojím účtom. Vo svojom profile choďte na „Moje karty“ a kliknite na „Priradiť ďalšiu kartu“.
To nevadí, jednoducho priraďte HC SLOVAN Cashback Card ku svojmu účtu. Vo svojom profile choďte na „Moje karty“ a kliknite na „Priradiť ďalšiu kartu“.

Osobné údaje

Cashback posielame vždy v utorok na bankový účet našich členov, ktorí nazbierali viac ako 10 euro. Aby sme Vám Cashback mohli poslať, musia byť bankové údaje v časti "Moje nastavenia" správne.
HC SLOVAN a prevádzkovateľ HC SLOVAN Cashback Card, spoločnosť Lyoness, sa starajú o ochranu Vašich údajov. To znamená, že ich neposúvame tretím osobám na žiadne účely.

Online shopping

Ak ste už registrovaný/á v programe HC SLOVAN Cashback, prihláste sa na webovej stránke http://cashback.hcslovan.sk. Vo vyhľadávaní, v sekcii "Nakupovať“ nájdete zoznam online shopov. Vyhľadajte svoj obľúbený online obchod a kliknite naň, aby sa zobrazila detailná stránka. Kliknite na button "Nakupovať online!" a otvorí sa príslušný online shop. Teraz môžete svoj nákup uskutočniť tak ako je bežné a my vám pripíšeme Vaše výhody. Dôležité: nezatvárajte online shop obchodného partnera počas nakupovania, inak nebudeme môcť Vaše výhody správne zaúčtovať.
Dôležité je, aby bol Váš počítač prispôsobený možnostiam online nakupovania. To znamená, že Váš prehliadač a anti spyware a antivírusové programy musia povoľovať cookies. Len ak sú cookies akceptované, zabezpečí sa, aby objednávky cez program HC SLOVAN Cashback boli priradené do Vášho prehľadu nákupov. Keď ste prihlásený a na stránke cashback.hcslovan.sk kliknete na obchodného partnera a jeho stránka sa otvorí v novom okne prehliadača, cookie sa vo Vašom počítači uloží. Pri dokončení objednávky online shop preverí informácie uložené v cookie a nákup sa členovi priradí v rámci programu HC SLOVAN Cashback, aby sa Vám pripísali nákupné výhody.
Z technického hľadiska ide v prípade cookie o súbor, ktorý slúži na archiváciu informácií na určitý čas. Môžeme si ich predstaviť ako textový súbor na počítači, ktorý ukladá údaje z navštívených stránok. Cookies si môžete pozrieť a vymazať ich a vo svojom prehliadači môžete nastaviť, ako sa má s nimi pracovať. Cookies môžete povoliť alebo zablokovať. Technika cookies povoľuje, aby sa v počítači ukladali informácie. Prístup k nosiču údajov nemajú, preto sa používa prehliadač.
Váš nákup sa zobrazí do 48 hodín vo Vašom profile, sekcia "Moje nákupy". Keď je Váš nákup u obchodného partnera uzavretý – teda uplynuli lehoty na doručenie a výmenu tovaru, pripíšeme Vám výhody za nákup. Podľa toho, ako rýchlo sa tovar doručí alebo podľa zvolenej platobnej metódy môže pripísanie výhod trvať od 60 do 90 dní. V zásade platí: čím rýchlejšie je Váš nákup ukončený, tým skôr dostanete Vaše výhody.
Každý člen programu HC SLOVAN Cashback si môže vyhľadať obchodných partnerov vo vyhľadávaní pre všetky krajiny. Štandardne je predvolenou krajinou Slovensko, cez rozbaľovacie menu sa dajú vybrať aj iné krajiny, ich obchodní partneri s produktmi a službami. Dohody o odmeňovaní platia však iba pre krajinu, v ktorej zozname sa obchodný partner nachádza. Každý člen sa môže rozhodnúť, či chce nakupovať v online shope, ktorý nie je v zozname pre Slovensko – v takomto prípade však obchodný partner nie je povinný vyplatiť odmeny. Upozornenie: takýto nákup vykonávate na vlastné riziko. Vyplatiť odmenu za nenahraný nákup u zahraničného obchodného partnera nie je možné. Preto Vám odporúčame, aby ste nakupovali iba v online shopoch, ktoré sú v zozname pre Slovensko.
Dbajte, prosím, vždy na to, aké sú podmienky pri poukážkovom kóde (platnosť, minimálna hodnota objednávky atď.). Túto informáciu nájdete, keď kliknete na kód poukážky. Uistite sa, že hodnota z poukážky sa odpočítala od sumy za nákup a až potom nákup dokončite. Dodatočné uplatnenie zľavy nie je možné. Ak používate „externé“ poukážky, napríklad ponuky z newslettra obchodného partnera, môže sa stratiť spojenie s programom HC SLOVAN Cashback a my nebudeme môcť Váš nákup priradiť k členskému ID. Nezávisle od toho nie je v takomto prípade obchodný partner povinný vyplatiť Vám výhody.

Kontakt

Ak poznáte firmu, ktorá by sa rada stala súčasťou programu HC SLOVAN Cashback, my Vaše želanie radi preveríme. Pošlite nám svoj návrh na makeawish.hcslovan@cashback.net.
Tešíme sa z každého nového obchodného partnera HC SLOVAN Cashback. O nových obchodných partnerov a nadviazanie kontaktu sa ako prevádzkovateľ programu HC SLOVAN Cashback stará zlatý partner Lyoness. Obchodný partner sa môže prihlásiť cez stránku cashback-solutions.com.
* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.