• 1,5% + 1 za 100 EUR Nákup

Podmienky

Nebeská ponuka!

6 ROKOV GARANTOVANÁ NIŽŠIA CENA
oproti Vášmu tradičnému dodávateľovi elektriny a plynu!

Informujte sa na: 0850 166 066

Energie2 je slovenská spoločnosť zabezpečujúca dodávku elektrickej energie a zemného plynu pre všetky typy firiem, organizácie, verejný sektor aj domácnosti.

7 výhod pre klientov Energie2 :

• zmenou dodávateľa elektriny a plynu ušetríte peniaze za energie

• jednoduchá komunikácia a prehľad, lebo elektrinu a plyn  Vám bude dodávať jeden dodávateľ

• zmena dodávateľa plynu a elektriny je u nás zadarmo

• pri zmene dodávateľa okrem zníženia ceny nepocítite žiadnu inú zmenu.

• elektromer, vedenie a poruchy naďalej rieši ten istý distribútor ako doteraz, čiže nikto nebude zasahovať do technického zariadenia, nehrozia žiadne demontáže.

• získate silného a flexibilného partnera pre strategické komodity

VYUŽITE DODÁVKU ENERGIÍ S VRÁTENÍM ČASTI NÁKLADOV !

V spolupráci so spoločnosťou Lyoness sme pripravili atraktívny produkt – dodávku energií s vrátením časti nákladov. V rámci neho spoločnosť Energie2 vráti z každej takejto zmluvy členskú výhodu vo výške 2,50% + 1% Priateľský bonus priamy/nepriamy (0,50% / 0,50%)  z ceny za dodávku energií (elektrickej energie, alebo zemného plynu).

• AKÁ JE ÚSPORA?

Z každej vyúčtovacej faktúry vráti Energie2 členom Lyoness členskú výhodu.

• KTO JU MÔŽE ZÍSKAŤ?

Produkt je určený každému registrovanému členovi spoločenstva Lyoness Slovensko.

• AKO JU ZÍSKAŤ?

Túto výhodu môžete získať vypísaním osobných údajov a údajov o odbernom mieste do jednoduchého dotazníku. Zaberie vám iba pár minút a získate finančnú výhodu a garanciu nižšej ceny než u súčasného tradičného dodávateľa na celé obdobie viazanosti zmluvy.