Cashback & Shopping Points

  • 5% + 6 Tyčinky a sušienky za 100 EUR Nákup
  • 3% + 2,5 Mysli za 100 EUR Nákup
  • 3% + 4 Ostatný tovar za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky


Chceli by sme vás upozorniť, že členské výhody Cashback a Shopping Points sú vyplácané spoločnosťou Cashback World. V prípade nejasností s online nakupovaním sa obráťte na našu kanceláriu nekontaktujte priamo online partnera. Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Popis

Začiatkom deväťdesiatych rokov minulého storočia bolo práve Emco spoločnosťou, ktorá ako prvá na slovenský trh priniesla cereálie a s tým aj kategóriu mysli. Najprv výrobky dovážalo a neskôr spustilo vlastnú výrobu v Českej republike.

V roku 2019 je česká rodinná firma Emco najobľúbenejšia značka cereálií na českom trhu a vyváža výrobky do viac ako päťdesiatich krajín sveta. Vyrábaním produktov bez cukru a lepku alebo pridaním super potravín a proteínu sa snažíme, aby rodinné raňajky a desiaty našich spotrebiteľov boli zdravšie a chutnejšie. Spokojnosť s našimi výrobkami dokazuje aj veľká komunita v rámci nášho vernostného programu Emco klub.

Nemôžete nájsť svoj nákup u Emco.cz?

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.