Okuliarewayfarer.sk

Cashback & Shopping Points

  • 4% + 4 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky


Chceli by sme vás upozorniť, že členské výhody (Cashback a Shopping Points) sú vyplácané spoločnosťou Cashback World. V prípade nejasností s online nakupovaním sa obráťte na našu kanceláriu NEKONTAKTUJTE priamo online partnera! Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Popis

Internetový obchod OkuliareWayfarer.sk ponúka viac ako 500 modelov slnečných okuliarov pre ženy, mužov, aj deti. V ponuke nájdete najobľúbenejšie slnečné okuliare Wayfarer, ktoré si obľúbili mnohé generácie, obľúbené Pilotky, Lenonky, Clubmaster a mnohé ďalšie modely slnečných okuliarov. Všetky ponúkané slnečné okuliare sú skladom a odoslané do 24 hodín od vytvorenia objednávky. Samozrejmosťou je platba vopred alebo na dobierku. Vybraté slnečné okuliare Vám doručí Expres kuriér Slovenskej pošty.

Nemôžete nájsť svoj nákup u Okuliarewayfarer.sk?

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.