Podnikam.sk

• 5% + 20 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Podmienky

Podnikam.sk je komplexný portál najmä pre živnostníkov, malých a stredných podnikateľov v s.r.o.

Na trhu je už 10 rokov a zastrešuje ju spoločnosť SITA.

Vďaka Podnikam.sk nemusíte platiť stovky Euro ročne účtovníkom či daňovým poradcom.

Získate tu na jednom mieste komplexný prehľad dôležitých informáciách k živnosti a podnikaniu, daniam, odvodom, k jednoduchému aj podvojnému účtovníctvu, marketingu, pričom všetko je aktualizované podľa najnovších legislatívnych zmien. Stránka nie je len o teórii, ale prináša aj množstvo praktických príkladov a vzorcov.

Veľkou výhodou je fórum, kde môžu členovia Podnikam.sk klásť individuálne otázky a získajú odpovede od overených odborníkov na danú problematiku.

Majte pohodu v podnikaní, vyhnite sa pokutám, ušetrite peniaze. Staňte sa členom klubu Podnikam.sk.