promenada.sk

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky


Výhody sa počítajú z netto sumy bez poštovného a iných dodatočných nákladov. Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Popis

Promenada.sk je internetový obchod s puzzle, 3D puzzle, sklenými pohármi na víno od slovenského výrobcu skla RONA a someliérskymi potrebami na víno.

 

Začali sme v roku 2006 ako amatérsky rodinný projekt, keď slovenský internet bol ešte len v plienkach. Popri práci sme sme prijímali objednávky a balili balíky často aj do noci. Zväčšujúce sa počty spokojných zákazníkov si po niekoľkých rokoch vyžiadali, aby sme začali na eshope pracovať naplno.

Od roku 2011 úspešne prechádzame každý rok certifikáciou Bezpečný nákup, ktorá je lakmusovým papierikom dodržiavania zákonných povinností v oblasti internetového nakupovania.

Roky skúseností nám potvrdili, že najdôležitejšia je kvalitná služba zákazníkom, ktorí sa potom radi vracajú, alebo nás odporúčajú na základe vlastnej dobrej skúsenosti. Preto sa zákazníkom venujeme nad rámec zákonných povinností a vychádzme im maximálne v ústrety.

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.