ASTRATEX.sk

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 Stály zákazník za 100 EUR Nákup
  • 1% + 1 Výpredaj za 100 EUR Nákup
  • 3% + 3,5 Nový zákazník za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky

Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Popis

Astratex.sk je jedným z internetových obchodov spoločnosti Astratex, s.r.o., ktorá sídli v Českej republike. E-shopy máme v niekoľkých európskych krajinách, a to v Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku a na Ukrajine.

Astratex sa predaju tovaru cez internet venuje už od roku 2000, kedy e-shop fungoval ako doplnok klasického zásielkového obchodu so spodnou bielizňou. Od roku 2005 predávame čisto len na internete.

Všetky e-shopy spoločnosti Astratex, s.r.o. majú spoločný sklad, ktorý sa nachádza v Českej republike. Jeho rozloha je cez 1.500 m2 a je tu uložených cez 1.500 druhov tovaru, ktoré celkom dokopy dávajú cez 60.000 položiek! Všetko, čo vidíte v e-shope, leží práve v tomto sklade. Tu sa vaše balíky balia a posielajú k Vám.

Nemôžete nájsť svoj nákup u ASTRATEX.sk?

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.