Bonprix.sk

Cashback & Shopping Points

  • 1% + 1 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky


U tohto obchodného partnera nie je mimoriadne poskytnutie rabatu v prípade nezaevidovaného nákupu možné. Prosím, skontrolujte s pomocou IT odborníka pred nákupom nastavenia Vašeho systému.
Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Popis

Bonprix je zásielkovým obchodným domom, ktorý je súčasťou OTTO Versand v Hamburgu - najväčšieho koncernu tohto druhu na svete. Bonprix pôsobí v niekoľkých najväčších európskych krajinách: Poľsku, Nemecku, Francúzsku, Taliansku, Veľkej Británii, Holandsku, Belgicku, Švajčiarsku, Českej republike, Rakúsku, Rusku a teraz aj v Maďarsku a na Slovensku. 
 

Našu ponuku nájdete v katalógu, ktorý od nás na požiadanie dostanete zdarma. Časť katalógov sa dostáva do predaja prostredníctvom obchodných miest Slovenskej pošty a súkromných distribútorov. Bez ohľadu na to, či žijete vo veľkom meste alebo v malej dedinke, náš katalóg Vás nájde. Dostávajú ho milióny domácností v rôznych krajinách Európy.

V bonprix môžete nakupovať bez obáv, pretože na všetky naše výrobky sa vzťahuje systém vrátenia a reklamácie tovaru. Proces výroby ponúkaného tovaru prebieha pod dohľadom bonprix.

Zákazníkmi bonprix sú predovšetkým ženy, z našej ponuky si však vyberú aj muži a deti. Každý z Vás tu môže pre seba nájsť niečo atraktívne.

Bonprix, to sú nákupy v pohode domova, v kruhu rodiny, priateľov. Každý z Vás tu nájde pre seba niečo atraktívne v každej veľkosti a za výhodnú cenu.

Nemôžete nájsť svoj nákup u Bonprix.sk?

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.