Hotels.com

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 Standard za 100 EUR Nákup
  • 1% + 1 Rewards za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky


Poznámka: Použitie Cashback Baru
Vzhľadom na marketingové a technické možnosti obchodného partnera Hotels.com nebude označený ako obchodný partner Lyoness vo výsledkoch vyhľadávania Google a Bing. Tiež sa Vám nezobrazí Cashback na priamo na webe partnera.
Ak chcete Cashback, prosím, navštívte stránku obchodného partnera Hotels.com prostredníctvom presmerovania z Lyoness webu.
Cashback sa nevypláca v prípade použitia zľavových kódov.

Pri tomto obchodnom partnerovi je možná reklamácia v období 14 dní od uskutočnenia objednávky.

Dôležité:
Tranzakcie s týmto obchodným partnerom budú potvrdené až po ukončení Vášho pobytu v konkrétnom hoteli. V niektorých prípadoch môže overenie rezervácie a následné vyplatenie členskej výhody trvať do 365 dní od uskutočnenia rezervácie. Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Popis

Hotels.com ponúka možnosť výberu zo stotisíc hotelov vo viac ako 60 krajinách sveta. Vyhľadávač hotelov Vám pomôže nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku v želanej destinácii.   Prehľadné popisy hotelov a výhodné ceny Vám uľahčia rozhodovanie pri rezervácii ubytovania. Vďaka skutočným hodnoteniam hotelov od reálnych hostí môžete mať istotu, že si zvolíte ten najlepší hotel na správnom mieste a za rozumnú cenu.

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.