• 3% + 2,5 Značkové oblečenie za 100 EUR Nákup
  • 1% + 1 Malé domáce spotrebice, Elektronika – Audio, Hobby a záhrada, Starostlivost o dieta za 100 EUR Nákup
  • 1% + 1 Domáce spotrebiče, Foto, Mobily a GPS za 100 EUR Nákup
  • 2% + 1 Chovateľské potreby za 100 EUR Nákup
  • 2% + 1,5 Šport a outdoor,Šport a outdoor-Cyklistika,Hračky a hry,Domácnosť,Hodinky,Drogéria,Zdravie a krása za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Podmienky

Dôležité: Vezmite prosím na vedomie, že tento obchodný partner neposkytuje členskú výhodu na produkty z kategórie: Elektronika – Televízory ( LED TV, LCD TV, 3D TV, Smart TV); PC, kancelária ( PC, notebooky, tablety, monitory); Auto-moto.

V prípade ďalších otázok kontaktujte, prosím, priamo naše servisné centrum! Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Internetový obchod so širokou ponukou tovaru, ktorý splní priania celej vašej rodine.

Tu ste správne! Tento online partner má vo svojom sortimente všetko, čo vy a vaša rodina potrebujete. Výhodné ceny sú tiež zárukou toho, že aj luxusné výrobky sú dostupné pre všetkých zákazníkov.

Presvedčte sa sami: vírivky známych značiek, práčky, grily, vysávače, chladničky, mixéry, mikrovlnky, bicykle, fotoaparáty, notebooky a príslušenstvo, športové potreby a vybavenie, parfumy, hračky – a to zďaleka nie je všetko, kvôli čomu sa návšteva spomínaného online obchodu určite oplatí! Rozmanitý sortiment pokrýva všetky oblasti života. Početné ponuky a zľavy robia z nakupovania na mall.sk skutočný pôžitok!