FutbalTour.sk

• 3% + 3,5 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card B2B

Cashback si môžete uplatniť pri vyplnení rezervačného formuláru na našom webe. Stačí keď do poznámky vyplníte Váše číslo karty.

• V ponuke CK FutbalTour.sk nájdete zájazdy na futbalové zápasy Ligy majstrov, Európskej ligy a všetky ligové aj pohárové súťaže v Európe. Najpopulárnejšie sú zájazdy na prestížnu anglickú Premier League, španielsku Primera Divisón, nemeckú Bundesligu či taliansku Serie A. Veľkým ťahákom sú aj zájazdy na Slovenskú futbalovú reprezentáciu.

• Okrem futbalových fanúšikov myslíme aj na priaznivcov hokeja. S CK HokejTour.sk každoročne vycestujú stovky fanúšikov reprezentácie na hokejové MS. Nechýbame ani na domáciach a zahraničných zápasoch Slovanu v KHL a v ponuke nájdete aj zájazdy na slávnu NHL.

• Pokiaľ ste nenašli to pravé medzi futbalovými a hokejovými zájazdmi, je tu pre vás CK SportsTour.sk, ktorá organizuje výjazdy na ostatné športy. Každoročne navštevujeme Wimbledon, preteky F1, autosalón v Ženeve, či iné športové sviatky po celom svete