FutbalTour.sk

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

Túžite navštíviť najlsávnejšie futbalové zápasy naživo? Najväčšia a najskúsenejšia futbalová CK na Slovensku poskytuje prvotriedny servis už od roku 2008. Barcelona, Londýn, Manchester, Mníchov... stačí si vybrať a FutbalTour.sk sa postará o zvyšok!

Členské výhody si môžete uplatniť pri vyplnení rezervačného formuláru. Stačí vpísať do poznámky číslo vašej Cashback karty. 

  • V ponuke CK FutbalTour.sk nájdete zájazdy na futbalové zápasy Ligy majstrov, Európskej ligy a všetky ligové aj pohárové súťaže v Európe. Najpopulárnejšie sú zájazdy na prestížnu anglickú Premier League, španielsku Primera Divisón, nemeckú Bundesligu či taliansku Serie A. Veľkým ťahákom sú aj zájazdy na Slovenskú futbalovú reprezentáciu.
  • Okrem futbalových fanúšikov myslíme aj na priaznivcov hokeja. S CK HokejTour.sk každoročne vycestujú stovky fanúšikov reprezentácie na hokejové MS. Nechýbame ani na domáciach a zahraničných zápasoch Slovanu v KHL a v ponuke nájdete aj zájazdy na slávnu NHL.
  • Pokiaľ ste nenašli to pravé medzi futbalovými a hokejovými zájazdmi, je tu pre vás CK SportsTour.sk, ktorá organizuje výjazdy na ostatné športy. Každoročne navštevujeme Wimbledon, preteky F1, autosalón v Ženeve, či iné športové sviatky po celom svete

Nemôžete nájsť svoj nákup u FutbalTour.sk?

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.