Slovimex-Trading, s.r.o.

• 1% + 1 dovoz ojazdených áut za 100 EUR Nákup
  • 2% + 1 dovoz a predaj vína z Nemecka za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card B2B

Obchodný partner Slovimex - Trading, s.r.o. okrem hotelových a reštauračných služieb Hotela Slovan*** ponúka členom Cashbackworldu
ďalšie služby s rozličnou členskou výhodou

* výhodné ubytovanie v Hoteli Slovan***  v centre Žiliny  - 4,5%
* dovoz a predaj ojazdených automobilov rôznych značiek podľa želania   zákazníka - 2%
* dovoz a predaj kvalitných vín z Nemecka, niekt. druhy s BIO s certifikátom
  - 3%
* dovoz a predaj diskontného nábytku z Nemecka - 4,5%

Hotel Slovan je zaradený do kategórie *** , nachádza sa v historickom centre Žiliny, v tesnej blízkosti železničnej i autobusovej stanice. Hotel ponúka ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách, pre náročnejších apartmán s vodnou posteľou. Celková kapacita hotela je 50 lôžok (s prístelkami 60 lôžok), každá izba je vybavená samostatným hygienickým zariadením - sprchovacím kútom alebo vaňou, wifi sieťou a televízorom.
Hotel je plne vybavený nielen na veľké spoločenské akcie, ale aj na rodinné podujatia (svadby, promócie, kary...), firemné posedenia, rokovania, či prezentácie.
Pridanou hodnotou hotela je jeho poloha susediaca s mestským parkom, ktorá umožňuje hosťom hotela, okrem kvalitných hotelových služieb, využívať túto nádheru na oddych a relaxáciu.

Adresa:
HOTEL SLOVAN*** Andreja Kmeťa 658/2, 010 01 Žilina

Kontakt:
Reservations
e-mail: recepcia@hotelslovan-za.sk

telefón:
+421 41 5005182, 5620134, 5001731 – recepcia

mobil:
+421 903 525825 – recepcia
GPS: 49.226836, 18.740786

UBYTOVANIE:
Non-stop 24 hodín denne.
Check-in od 14:00,
check-out do 11:00.
Iný termín možný
po individuálnej dohode.

Špeciálne informácie:

Cashback sa vzťahuje výhradne na rezervácie urobené priamo cez hotel (telefonicky, emailom, cez web stránku hotela, osobne na recepcii hotela).
Cashback sa nedá kombinovať s inými akciami.