KURBEL, s.r.o.

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

Firma bola založená v roku 1998. Predajom stavebného materiálu sa začala zaoberať v roku 2004. Vo svojich začiatkoch sa spoločnosť špecializovala na predaj zateplovacieho systému a omietok od firmy Bolix. Postupne sa stala jeho najväčším predajcom na Slovensku. Zásadná zmena nastala vstupom firmy do Slovenskej obchodnej aliancie stavebnín (SOAS). Predaj sa rozšíril do takej miery, že firma sa v roku 2015 presťahovala do nových väčších priestorov. V súčasnosti je pre zákazníkov
k dispozícii 2000m² samoobslužnej predajnej plochy. Okrem stavebného materiálu sa sortiment rozšíril o plnohodnotné oddelenia železiarstva, farby-laky, elektro, voda, kúrenie, kanalizácia, záhrada, dekoračné a ozdobné predmety. Súčasťou predajne je aj veľké kúpeľňové štúdio. V ponuke je taktiež široký sortiment prírodných a laminátových podláh. Pred areálom firmy je vzorová záhrada vonkajších dlažieb a architektonických prvkov.
Všetko pre vašu stavbu, dom, byt a záhradu.

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.