DIGITECH SK, s.r.o.

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card B2B

Kontakt

Popis

DIGITECH
Naša firma pôsobí na slovenskom trhu v oblasti predaja a servisu pokladničných systémov, ekonomického a skladového softvéru už od roku 1994. V roku 2012 sme sa postupne transformovali z firmy Marián Fábry – DIGITECH na spoločnosť DIGITECH SK, s.r.o. Počas tejto doby sme sa neraz museli prispôsobovať novým trendom a mnohým zmenám. Či sa to už týkalo zmien zákonov alebo je to prirodzený vývoj v oblasti výpočtovej techniky. Aj tieto skúsenosti sú predpokladom, aby sme vedeli zabezpečiť kvalitné služby a poskytnúť komplexný servis pre všetkých našich zákazníkov. Naše motto znie: "Náš zákazník, náš pán" a tomuto heslu podriaďujeme aj celú filozofiu našej spoločnosti.
Zaoberáme sa najmä:
Predaj registračných pokladníc a fiskálnych modulov,
predaj pokladničného a ekonomického softwaru,
predaj hardwarového vybavenia (PC, LCD, Server...)
predaj príslušenstva ako sú: snímače čiarových kódov, váhy, peňažné zásuvky a pokladničky, overovače bankoviek, čítačky elektronického žurnálu, spotrebný materiál a iné,
servisné služby
poradenstvo v oblasti predaja
Produkty, ktoré predávame, odoberáme zväčša priamo od výrobcov, preto vieme garantovať najnižšie ceny. Na nami ponúkané tovary a služby poskytujeme záručný a pozáručný servis, ktorý ocenenia noví, ale aj naši stáli zákazníci.
Za naše úsilie sme boli ohodnotení viacerými oceneniami. Medzi najvýznamnejšie ocenenia patria 2. miesto v rámci Slovenskej republiky v predaji registračných pokladníc spoločnosti ELCOM, s.r.o. Prešov, za rok 2011 a 2013 a 8. miesto za rok 2014.
 
POZOR: Zľava sa vzťahuje na všetky služby poskytované našou spoločnosťou. Nevzťahuje sa na tovar.

Váš digiTech tím

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.