• 1% + 1 pohonné hmoty za 100 EUR Nákup
  • 2% + 2,5 ostatné za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card B2B

Podmienky

Nákupy pohonných hmôt a tovar zakúpený na čerpacích staniciach budú členom Lyoness evidované v sume bez DPH.

DŇA 30. júla 2014 sa v prihraničnom slovenskom meste Holíč otvoril nový pivovar, ktorý sa zaradil do novej vlny minipivovarov, rodiacich sa v posledných rokoch hojne v Českej, no konečne teraz aj v Slovenskej Republike.
Všetky pivá a ďalšie pripravované pivné špeciality možno ochutnať v našej novej  pivnici, jednoduchým sklom oddelenej od samotného pivovaru, takže môžete s každým dúškom sledovať miesta, kde sa zrodil, zreje a tečie do Vášho pohára. Samozrejme sme nezabudli ani na hladné chvíľky, ktoré tu zaženiete napríklad domácou pizzou viacerých druhov, pripravenú vyhláseným majstrom pizzarom v peci na dreve.
 Ďalším príjemným miestom, taktiež v areály rodiny Kadlecových, kde môžete pivo Wywar pravidelné stretávať, je už zavedená Reštaurácia Jozef II., ktorá je len pár metrov od pivovaru.
Okrem našej pivárne a reštaurácia Vám radi dodáme naše pivo do Vašej krčmy, na Vašu akciu alebo priamo domov.

PIVÁREŇ
- Oslavy, Rauty, Svadby, Promócie
- Predaj piva v KEG sudoch
- Predaj piva vo fľašiach