Záhradné centrum CHARVÁT

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 Standard za 100 EUR Nákup
  • 3% + 2,5 VIP za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card B2B Mobilná poukážka

Kontakt

PopisObchodný partner " ZÁHRADNÉ CENTRUM " členom LYONESS ponúka:
Prízemie:  Kompletný sortiment záhradníckych potrieb - osivá, substráty aj kôry, hnojivá, pesticídy, kvetináče keramické aj plastové, do interiéru aj exteriéru, postrekovaše, hadice i zavlažovače, náradie, nožnice, pílky, sekery, rastliny-letničky, dvojročky, trvalky, dreviny, ovocné výpestky, vianočné stromy umelé aj živé, vianočné osvetlenie, sviečky.

1. poschodie - kvetinárstvo a dekorácie - ponúkame rezané kvety, črepníkové kvety, sklo, darčekové predmety, aranžmány k rôznym príležitostiam, svadobné kytice, výzdoby sál, kostolov i svadobných áut, smútočnú väzbu, pohrebné vence i kytice, vianočné dekorácie,venčeky, doplnky, polotovary pre vlastnú tvorbu...

 

Sprostredkovateľská provízia sa vzťahuje aj na akciový tovar.
2. poschodie:  VŠETKO PRE DOMÁCNOSŤ- úžitkové sklo, porcelán, príbory, obedové súpravy, dekoračné boxy, kúpeľňové doplnky, výrobky z kovu a veľa ďalších praktických vecí. Každý mesiac Vám ponúkame minimálne jednu letákovú akciu, kde nakúpite ešte výhodnejšie. Sprostredkovateľská provízia VIP sa vzťahuje  na nákupy kde nie je využitá zákaznícka karta " Charvát"
Adresa prev:

Záhradné centrum, A. Hlinku 50, 92101 Piešťany

Záhradné centrum, Radlinského 9, 92101 Piešťany

 
Kontaktná osoba: Ing. Milan Charvát
mobil. 0903/735455,

            0903/558659

 
E-mail. charvat@centrum.sk

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.