• 1% + 1 Standard za 100 EUR Nákup
  • 4% + 4 katalógová cena za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Cashback Card Mobilná poukážka

Podmienky

- členská výhoda LYONESS sa vzťahuje na základnú cenu zájazdu.

- CK Aeolus si vyhradzuje právo po vzájomnej dohode so zákazníkom, členom LYONESS, upraviť základnú cenu, resp. sumu na evidenciu nákupu. Týka sa to najmä zájazdov Last Minute, leteniek na charterových letoch a pri platbe z nákupného konta.

- Výšku sumy pred platbou mobilnou poukážkou je potrebné pred úhradou potvrdiť s CK Aeolus.

- CK Aeolus bude nákupy zájazdov či leteniek evidovať do systému LYONESS po odchode člena na dovolenkový pobyt. Tento postup je dohodnutý z dôvodu zamedzenia problémov v prípade storna. Člen LYONESS má nárok na členskú výhodu len v prípade, že dovolenkový pobyt zaplatí a neuplatní si storno.

CK AEOLUS organizuje zájazdy najmä do Stredomoria, ale aj poznávačky po Európe s kvalitnými službami. Na slovenskom trhu sme už 24 rokov, a pobočky máme aj Čechách a v Maďarsku.

• GRÉCKO – najširšia ponuka dovolenky na gréckych ostrovoch
  • TURECKO, BULHARSKO, CHORVÁTSKO, TALIANSKO, ALBÁNSKO
  • EUROVÍKENDY

CK AEOLUS poskytuje členskú výhodu zo základnej ceny zájazdu:

3 % na poznávacie zájazdy
- 3 % na zájazdy LAST MINUTE - Grécko, Turecko, Bulharsko, Chorvátsko, Taliansko, Albánsko
- 9 % na zájazdy KATALÓGOVÁ CENA - Grécko, Turecko, Bulharsko letecky aj autobusom – pri uplatnení aktuálnej výšky zľavy

VÝHODA 9 % sa uplatňuje počas roka na:

• nákupy klientov LYONESS v prípade platby plnej katalógovej základnej ceny /letecká doprava, ubytovanie, stravovanie, transfery, delegát atď/
  • garantované ubytovacie kapacity v Grécku, Turecku a v Bulharsku - info u predajcov na pobočkách CK Aeolus
  • aktuálna výška zľavy sa zníži o 9% výhodu, ktorá sa eviduje do systému Lyoness a rozdiel sa uplatní ako pultová zľava – neplatí pre Last Minute zájazdy

CASHBACK sa nevzťahuje na:

• povinné a ostatné príplatky /letiskové poplatky, poistenie, palivový príplatok, cena bus.dopravy, nástupné miesto, miestenka v buse a pod/
  • pravidelnú leteckú dopravu rôznych leteckých společnosti (resp. v niektorých prípadoch podľa dohody)
  • zájazdy kategórie LAST MINUTE pri zľave základnej ceny o viac ako 30%

ŠPECIÁLNE INFORMÁCIE :

• členská výhoda LYONESS sa vzťahuje na základnú cenu zájazdu
  • CK Aeolus si vyhradzuje právo po vzájomnej dohode so zákazníkom, členom LYONESS, upraviť základnú cenu, resp. sumu na evidenciu nákupu. Týka sa to najmä zájazdov Last Minute, leteniek na charterových letoch a pri platbe z nákupného konta.
  • Výšku sumy pred platbou mobilnou poukážkou  je potrebné pred úhradou potvrdiť s CK Aeolus
  • CK Aeolus bude nákupy zájazdov či leteniek  evidovať do systému LYONESS po odchode člena na dovolenkový pobyt. Tento postup je dohodnutý z dôvodu zamedzenia problémov v prípade storna. Člen LYONESS má nárok na členskú výhodu len v prípade, že dovolenkový pobyt zaplatí a neuplatní si storno.

KONTAKTY:

INFO LINKA CK AEOLUS: 0902 640 000 a 0905 680 000 denne 7:30 - 23:00

Ak si prajete, aby sme Vám posielali aktuálne informácie o ponuke zájazdov na Vašu e-mailovú adresu, zaregistrujte sa na adrese:  www.aeolus.sk/newsletter/newsletter.html

Adresy pobočiek CK Aeolus:

Tešíme sa na Vaše objednávky.

Prajeme Vám krásnu dovolenku!