Labona.sk

• 2% + 2,5 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Podmienky

Chceli by sme vás upozorniť, že členské výhody Cashback a Shopping Points sú vyplácané spoločnosťou Cashback World. V prípade nejasností s online nakupovaním sa obráťte na našu kanceláriu nekontaktujte priamo online partnera. Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z brutto hodnoty tovaru.

U nás nikdy nie ste obmedzovaný ponukou výrobcu. U nás sa vám nikdy nestane, že by ste nenašli to, čo hľadáte. V našom e-shope si totiž žalúzie tvoríte sami. Na mieru vašim predstavám. Sami si vyberiete typ produktu. Sami si určíte rozmery produktu. Sami si vyberiete spôsob ukotvenia a inú špecifikáciu produktu. Sami si vyberiete farbu. Výsledok? Žalúzie alebo rolety budú presne také, aké ich chcete. Naviac ešte získate členské výhody - Cashback a Shopping Points! Tešíme sa na Vašu návštevu!

Nemôžete nájsť svoj nákup u Labona.sk?