• 5% + 5 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Podmienky

Organic+: Cashback & Shopping Points

Cashback a dobrý pocit s Organic+

Využite silu prírody a cíťte sa lepšie Výživové doplnky od Organic+ v sebe skrývajú tisícročné vedomosti o liečivej sile prírody, ktoré efektívne liečili poranenia, zápaly a ochorenia ešte predtým, než prišla so svojimi objavmi moderná medicína. Pri príprave produktov Organic+ sa používajú prírodné receptúry prispôsobené dnešnej dobe, ktoré telu pomáhajú prirodzeným spôsobom.

Potláčať zápaly, zmierňovať bolesť, posilniť imunitu

Produktov Organic+ je veľa - každý z nás si môže vybrať ten, ktorý práve potrebuje. Živicové produkty pomáhajú potlačiť zápaly a zmierniť reumatické ťažkosti, krilový olej zasa doplní zásoby Omega 3 mastných kyselín a podporí funkciu kĺbov a tkanív. Oživte svoju pokožku, kosti, svaly, nervy a krvný obeh vďaka oleju z magnézia, bojujte proti voľným radikálom vo svojom organizme s OPC Ultra. Alebo si vyberte vitamínové preparáty, ktoré vám doplnia zásoby vitamínu B, C a D3 a posilníte svoju látkovú výmenu, imunitný systém alebo kosti a svaly.

Produkty z kontrolovaného biologického hospodárstva s nákupnými výhodami

Nech sa rozhodnete pre čokoľvek, medzi produktami Organic+ nájdete určite výlučne suroviny z kontrolovaného biologického hospodárstva a certifikovaných zbierok. Účinné látky sa teda dobre znášajú, nezaťažujú organizmus, pretože neobsahujú umelé farbivá, arómy a konzervačné látky, silikóny, parafíny alebo iné výrobky s obsahom z ropy. V Organic+ pôsobí iba sila prírody - a vy sa cítite lepšie. Ako člen Cashback World získate za svoj nákup aj Cashback a Shopping Points.  Cíťte sa aj vy lepšie!