Cashback & Shopping Points

  • 5% + 5 za 100 EUR Nákup
  • Akceptuje Online nakupovanie

Kontakt

Podmienky

Tento obchodný partner vypočíta výšku výhody pri nakupovaní z netto hodnoty tovaru, pretože to je jeho štandardný spôsob odmeňovania.

Popis

Organic+: prírodné výživové doplnky s osvedčeným účinkom

Organic+ vsádza na prírodné látky, ktorých účinok sa osvedčil. Za jedinečnosťou našich výživových doplnkov je kombinácia overených receptúr a vysoko kvalitných účinných látok. V produktoch Organic+ sa používajú tisícročiami osvedčené poznatky o liečivých silách prírody a prispôsobujú sa dnešným požiadavkám. Využite silu prírody a zvýšte svoju výkonnosť, vitalitu a dobrý pocit!

Zdravo a fit každý deň dnes aj v budúcnosti

Produktov Organic+ je veľa - každý z nás si môže vybrať ten, ktorý práve potrebuje. Posilnite svoju imunitu, chráňte sa pred prechladnutím vďaka produktu Vitamin C Ultra. Omega 3 krylový olej Vám doplní Omega 3 mastné kyseliny. Chráňte svoje telo pred vysokou hladinou cukru v krvi, či vysokými hodnotami tuku alebo cholesterolu. Podporte látkovú výmenu a posilnite svoju výkonnosť vďaka vitamínu B komplex. Posilnite svaly a nervy s produktom Magnézium Oil. Nájdite si efektívny balík "Všetko v jednom", prežite deň s dostatkom energie a zdravo. Máme pre Vás Healthy box s vybranou kombináciou vysoko účinných produktov.

Produkty z kontrolovaného biologického hospodárstva s nákupnými výhodami

Nech sa rozhodnete pre čokoľvek, medzi produktami Organic+ nájdete určite výlučne suroviny z kontrolovaného biologického hospodárstva a certifikovaných zbierok. Nepoužívame prídavné látky, ktoré by mohli obmedziť znášanlivosť a účinnosť. S našimi produktami dodávame aj tú najvyššiu kvalitu, spoľahnite sa. Vaše zdravie je pre nás dôležité!

Ako člen našej shopping community dostanete aj Cashback a Shopping Points za svoj nákup. Získajte vhodnú podporu pre svoj dobrý pocit!

* V závislosti od produktov od obchodného partnera sa môžu konkrétne vyplatené provízie/ odmeny líšiť. Za údaje na tejto webovej stránke neručíme.