HC SLOVAN Cashback Program

Nákupné výhody pre fanúšikov a priateľov HC Slovan a zároveň podpora pre HC SLOVAN
takto môžeme v krátkosti opísať HC SLOVAN Cashback Program.
HC Slovan sa rozhodol využiť know how svojho
zlatého partnera – Lyoness – a ponúknuť prívržencom tohto hokejového klubu
mimoriadne výhodné možnosti nakupovania.

Podpora klubu - Cashback – Shopping Points

Centrom programu HC SLOVAN Cashback je HC SLOVAN Cashback Card; vďaka nej môžete využívať množstvo výhod pri nakupovaní. Nezáleží na tom, či nakupujete v kamenných domoch alebo online: u každého obchodného partnera dostanete Cashback až do výšky 5% zo sumy nákupu a k tomu Shopping Points, vďaka ktorým sa dajú ušetriť peniaze, ak sa rozhodnete využiť niektorý z mnohých deals. Samozrejme profituje aj HC SLOVAN, ktorý podporujete približne 1% zo sumy nákupu a pomáhate v ďalšom rozvoji klubu.

Všetky výhody sú bezplatné

Nevznikajú pre Vás žiadne náklady. Dostanete HC SLOVAN Cashback Card, a aj výhody pri nakupovaní a podpora klubu Vás nič nestoja – stačí, ak nakupujete u obchodných partnerov. Lyoness je zlatým partnerom HC SLOVAN, stará o celý program HC SLOVAN Cashback a o to, aby všetky výhody boli správne odmenené a aby ste z nákupov u obchodných partnerov profitovali Vy a aj Váš obľúbený športový klub.

Lyoness Foundations
Zaregistrujte sa a rezervujte si HC SLOVAN Cashback Card,
podporujte HC SLOVAN a profitujte!