placeholder
aboutyou, aboutyou.sk, oblečenie, topánky, doplnky
placeholder
kiwi, letenky, lacné letenky, cestovanie,
andywinson, akademia andyho winsona
placeholder
labona, labona.sk, látkové rolety, rolety, žalúzie, vonkajšie žalúzie
placeholder
baťa, topánky, dámska obuv, pánska obuv, nová kolekcia, bata

Podporujte HC Slovan & získajte výhody pri nakupovaní!

Získať neporovnateľné výhody pri nakupovaní a zároveň podporujte HC Slovan - s programom SLOVAN Cashback sa dá oboje!

HC SLOVAN

Oficiálna webstránka

Všetky informácie o HC SLOVAN nájdete na oficiálnej webstránke hcslovan.sk.

Získajte lístky teraz!

Byť naživo na domácich zápasoch HC SLOVAN - ozajstný fanúšik nezmešká ani jeden!

Fanúšikovská zóna

Všetky informácie, fanklub a oveľa viac pre ozajstných fanúšikov HC SLOVAN!

HC SLOVAN Cashback Card

Množstvo výhod pri nakupovaní & podpora HC SLOVAN

HC SLOVAN Cashback Card je Vaša vstupenka do sveta plného výhod pri nakupovaní. Okrem toho podporujete rozvoj samotného klubu. Je to bezplatné a je celkom jedno, či nakupujete online alebo v kamennej predajni:

Ak vlastníte HC SLOVAN Cashback Card, za svoje nákupy dostávate späť až 5% vo forme Cashbacku, ďalej Shopping Points na úžasné deals a 1% putuje na podporu samotného klubu. Výber obchodných partnerov je obrovský - na bežné každodnné nákupy, cestovanie, športové artikle, služby atď. Skrátka, nájdete, čo hľadáte.

Aktivujte si svoju HC SLOVAN Cashback Card, využívajte množstvo výhod a zároveň prispejte k rozvoju HC SLOVAN. Nič Vás to nestojí, tak neváhajte!