Podporujte HC Slovan & získajte výhody pri nakupovaní!

Získať neporovnateľné výhody pri nakupovaní a zároveň podporujte HC Slovan - s programom SLOVAN Cashback sa dá oboje!

HC SLOVAN

Oficiálna webstránka

Všetky informácie o HC SLOVAN nájdete na oficiálnej webstránke hcslovan.sk.

HC SLOVAN fanshop

Najnovšie a najlepšie artikle pre fanúšikov HC SLOVAN nájdete v oficiálnom fanshope.

Získajte lístky teraz!

Byť naživo na domácich zápasoch HC SLOVAN - ozajstný fanúšik nezmešká ani jeden!

Fanúšikovská zóna

Všetky informácie, fanklub a oveľa viac pre ozajstných fanúšikov HC SLOVAN!

HC SLOVAN Cashback Card

Množstvo výhod pri nakupovaní & podpora HC SLOVAN

HC SLOVAN Cashback Card je Vaša vstupenka do sveta plného výhod pri nakupovaní. Okrem toho podporujete rozvoj samotného klubu. Je to bezplatné a je celkom jedno, či nakupujete online alebo v kamennej predajni:

Ak vlastníte HC SLOVAN Cashback Card, za svoje nákupy dostávate späť až 5% vo forme Cashbacku, ďalej Shopping Points na úžasné deals a 1% putuje na podporu samotného klubu. Výber obchodných partnerov je obrovský - na bežné každodnné nákupy, cestovanie, športové artikle, služby atď. Skrátka, nájdete, čo hľadáte.

Aktivujte si svoju HC SLOVAN Cashback Card, využívajte množstvo výhod a zároveň prispejte k rozvoju HC SLOVAN. Nič Vás to nestojí, tak neváhajte!